Akcja ratunkowa – szambo

Piesek wpadł do szamba w m.Kłodzino , niecodzienna akcja nocna wyciągania pieska przez Strażaków z OSP Przelewice

Koniec miesiąca jest godz.22:38 .OSP Przelewice otrzymuje polecenie z P S K P PSP w Pyrzycach celem udania się do m. Kłodzino .Zadanie uwolnienie pieska który wpadł do szamba.Na miejscu zdarzenia jest Naczelnik JOT OSP Przelewice Druh Mateusz Woźniak , jest Zastępca Naczelnika JOT OSP Przelewice Druh Tomasz Nawój , jest cały zastęp .Do wejścia do szamba przygotowuje się Zastępca Naczelnika Tomasz Nawój .Zabezpieczony  w aparat powietrzy , zabezpieczony na linie wchodzi do szamba , zanurzenie poniżej pasa . Wyciąga pieska i sam przechodzi dezynfekcje wodną ubrania specjalnego ,aparatu powietrznego . Akcja bardzo trudna i nocna . Gdy strażacy odjeżdżali  o godz.23:35 z posesji  szczęśliwy piesek  biegł za nimi , jakimś sposobem chciał podziękować.