Zaszczepiono w ramach programu „Szczepimy się z OSP ” 17.10.2021 w godz.13.00 – 18.00

Dnia 17.10.2021 r. Mobilny punkt szczepień  Firma Athena Med  Sp. z o.o. ul. Henryka Pobożnego 14/2, 70-502 Szczecin który uczestniczy w Narodowym Programie Szczepień przeprowadził szczepienie na Covid 19 w Remizie OSP Przelewice. Zaszczepiono 38 osób + 13 osób dodatkowo do zaszczepienia 07.11.2021  z drugą dawką szczepienia. O godz.14.00 rozpoczął się festyn strażacki przygotowany przez OSP Przelewice wspierany przez OSP Płońsko. Na festynie obecny był Wójt Gminy Przelewice Mieczysław Mularczyk ,Kapelan Powiatowy Strażaków ks.kan.Roman Dutko , Radna Gminy Przelewice Połczyńska Ewa , Radny Gminy Przelewice Waldemar Pender ,Radny Gminy Przelewice Bogusław Pokorski . Zorganizowane było stoisko Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przelewicach z ciastem przygotowanym przez rodziców . Stoisko grillowe z kiełbaską i zupą gulaszową  przygotowane przez OSP Przelewice i zespół  ludowy Jutrzenka z Przelewic. Dodatkowego wsparcia otrzymaliśmy od Urzędu Gminy Przelewice , Sklepu Woźniak Beaty ,Masarni Ireneusz Jug. Pogoda była typowo jesienna ,dodatkowo rozpaliliśmy ognisko  dla  ogrzania się . Przystąpiliśmy do pierwszej konkurencji : cięcie plastra drzewa  piłą spalinową i akumulatorową ,startowało 16 zawodników  w kategoriach , strażak , cywil , kobiety . Kategorię Strażak OSP wygrał ; Druh Cepa Piotr z OSP Płońsko , drugie miejsce zajął Druh Oszczygieł Mateusz z OSP Przelewice , trzecie miejsce zajął Prezes OSP Przelewice Druh Henryk Nawój , czwarte miejsce zajął Druh Marcin Woźniak z OSP Przelewice. Kategoria Cywil wygrał  Rudzki Adam  , drugie miejsce zajął  Nowacki Daniel  , trzecie miejsce zajął Kobuz Daniel . Kategoria kobiet pierwsze miejsce zajęła Spałka Anna  , drugie miejsce zajeła  Milczarska Irena  , trzecie miejsce zajęła Worytko Barbara. Startujący w poszczególnych grupach zawodnicy  otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Przelewice.

godz.15:00 – występ zespołu wokalnego „Optymiści ” z Przelewic

godz.15:30 – pokazy z ratownictwa medycznego MDP Przelewice

godz.16:00 – występ zespołu folklorystycznego  „Jutrzenka” z Przelewic.

godz.16:30 – pokazy ratownictwa drogowego i medycznego KDP OSP Przelewice.

godz.17:00 – występ zespołu wokalnego „Optymiści ” z Przelewic.

godz.17:30 – pokazy ratownictwa drogowego i medycznego  JOT OSP Przelewice.

godz.18:00 – występ zespołu folklorystycznego  „Jutrzenka” z Przelewic.

godz.18:30 – losowanie nagród dla zaszczepionych na Covid 19

godz.19:00-22:00 – dyskoteka.

W ramach  realizacji Narodowego Programu Szczepień „Szczepimy się z OSP” Szczepienia przeprowadzone zostaną w dniu 17.10.2021 / niedziela / w godzinach od 13:30 do 18:30 w budynku Remizy OSP Przelewice.

 

Będzie można zaszczepić się dwoma szczepionkami:

 

1.    Johnson & Johnson  – jedna szczepionka

  1. Pfizera – dwie szczepionki

 

                                         Kontakt tel.: 609042740