Piknik rodzinny w Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Przelewicach 28.05.2022

Podczas pikniku rodzinnego OSP Przelewice prezentowało ratownictwo medyczne , udzielanie pierwszej pomocy niemowlakowi , dziecku , osobie dorosłej . Wszelkie ćwiczenia prezentowała MDP Przelewice pod nadzorem Druha Prezesa Henryka Nawoja -Ratownika , Pawła Lubeckiego Ratownika , Mateusza Oszczygła Strażaka Ratownika OSP. MDP Przelewice wykonało ćwiczenia bojowe . rozwinięcie linii gaśniczej.
Dyrektor Szkoły Renata Kozicka wraz z Gronem Pedagogicznym składa serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu Pikniku Rodzinnego w dniu 28.05.22 r. Strażakom z OSP w Przelewicach i Gminnemu Centrum Kultury w Przelewicach. Serdecznie dziękujemy za obecność i życzliwość Wicemarszałkowi Województwa Zachodniopomorskiego Panu Olgierdowi Kustoszowi, Przewodniczącemu Rady Gminy Przelewice Panu Marianowi Świderskiemu, Radnym Gminy Przelewice: Pani Reginie Wieczorkiewicz, Panom: Henrykowi Nawojowi, Krzysztofowi Margielowi, Bogusławowi Pokorskiemu, Waldemarowi Penderowi, Krzysztofowi Żywickiemu, Sołtysowi Przelewic Panu Robertowi Furmańskiemu oraz całemu Zarządowi Stowarzyszenia „Przelewice dla Przyszłości”. Dziękujemy wszystkim Gościom, którzy swoim udziałem sprawili, że piknik był prawdziwą integracyjną imprezą.