Dofinansowanie dla MDP Przelewice przez MSWiA wręczone w Pyrzycach 28.10.2022

28 października 2022 r., na placu Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach odbyło się uroczyste przekazanie promes dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych województwa zachodniopomorskiego. Uroczystość rozpoczęto od złożenia meldunku przez dowódcę uroczystości kpt. Jakuba Zarzyckiego Panu Zbigniewowi Boguckiemu – Wojewodzie Zachodniopomorskiemu, Następnie głos zabrał Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbryg. Jarosław Tomczyk. Wręczenia promes oraz upominków dokonał Wojewoda Zachodniopomorski Pan Zbigniew Bogucki wraz z zaproszonymi gośćmi oraz nadbryg. Jarosławem Tomczykiem. Upominki dla przedstawicieli Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych zostały ufundowane przez Nadleśnictwo Choszczno, Nadleśnictwo Gryfino, Nadleśnictwo Myślibórz oraz Agencja Mienia Wojskowego w Szczecinie. W uroczystości uczestniczyli: Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Artur Szałabawka Zachodniopomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie nadbryg. Jarosław Tomczyk wraz z Zastępcą st. bryg. Markiem Popławskim – KWPSP Szczecin, Starosta Powiatu Pyrzyckiego Pan Stanisław Stępień, Dyrektor Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego Pani Monika Kieliszak, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych Pan Andrzej Szelążek, Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Pyrzycach dh Janusz Świercz. MDP Przelewice reprezentowali Prezes OSP Przelewice Druh Henryk Nawój , Druh Jałkiewicz Mikołaj. MDP Przelewice otrzymało dofinansowanie w kwocie 4123,14 zł.